Škoda Octavia 1,9 TDI - na prodej

Škoda Octavia Combi 1.9 TDI, 66kW, ESP, automat, r.v. 2002, 175 tisíc km, červená metalíza, tažné zařízení, multifunkční volant, climatronic, auto je v maximální výbavě.

Auto bylo 26.4.2011 přivezeno z Holandska, do té doby je vedena servisní knížka s poctivými kilometry, v Čechách s tím jezdili dvě řidičky.

Poslední servisní prohlídka zapsaná v servisní knížce byla při 153206km.
Ve 168 tis. km vyměněno předchozím majitelem několik dílů - žhavící svíčky, ramena, stabilizační tyčky, uložení stabilizátoru, horní uložení tlumičů i s ložisky, retenční vzpěra, olej motorový + filtr, olej převodový + filtr, filtry: naftový, kabinový, vzduchový).
Já ve 173tis. km měnil olej pro jistotu také.

Je poškozený blatník a nárazník - od předchozího majitele, je to kosmetické, ale viditelné.
Maxidot má pár řádků vadných, ale všechny údaje jsou srozumitelné - je to známá závada u aut těchto r.v. u celého koncernu VW (display je na internetu k sehnání za 1000Kč a i s výměnou za to chtějí 2000Kč - odkaz 1 / odkaz 2)

Byla vyjmuta velká navigace DX, protože jsem tam dal autorádio s DivX pro přehrávání filmů pro dceru na zadní sedačce. V autě bude při prodeji autorádio s CD/MP3 a navigaci k autu přidám, nebo případně vyjmu nové autorádio a zpětně ji zapojím.

Vše potřebné lze vidět na fotkách. Auto k vidění a projetí v Mostě.

Zde si můžete zjistit kompletní výbavu. A zde k tomu máte potřebné kódy, a TADY jsou v TXT.

Cena 115.000 Kč
Tel.: 777 748 220
email: prochazka.ladislav-nospam-@email.cz